WordPress

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Każdy temat założony w ewidentnie złym dziale będzie usuwany! Proszę czytać opisy działów i regulamin!

 
Reply to this topicStart new topic
> Video Player
spex
post 16.8.2008 - 02:41
Post #1


aktywność:
*

Grupa: Bloger
Postów: 7

Nr: 4 421



Witam

Czy ktoś zna jakiś player do video który dobrze by sobie radził z skalowaniem materiału? Na chwilę obecną mam zainstalowane Flash Video Player (http://www.mac-dev.net/blog/index.php). Ale niestety ma on kłopot z skalowaniem materiału. A dokładniej jam mam ustawienia pod materiał 4:3 a wsadzam jakiś obraz panoramiczny to mi zamiast wysokość film ucina boki.

Zna ktoś jakiś player który by sobie z tym poradził?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skyit
post 16.8.2008 - 23:21
Post #2


aktywność:
*

Grupa: Bloger
Postów: 6

Nr: 4 480



Witam,
polecam, bardzo dobry plugin Alexa Rabe, wordTube, który jest stale rozwijany i posiada coraz więcej opcji. Można pobrać Beta wersję 2.0 lub stabilną wersję 1.6. Wtyczka korzysta z JW FLV MEDIA PLAYER.

przydatne linki:

http://alexrabe.boelinger.com/wordpress-plugins/wordtube/

http://www.jeroenwijering.com/?item=JW_FLV_Media_Player

pozdrawiam

--
SkyIT.pl - poznaj sposoby na darmowe lub tanie rozmowy.


--------------------
pozdrawiam
Sebastian Korybski

--
SkyIT.pl - Telefonia VoIP | Telewizja IPTV | WebOS | e-Publikacje
Serwis Mobilnych i Internetowych Technologii
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spex
post 17.8.2008 - 01:58
Post #3


aktywność:
*

Grupa: Bloger
Postów: 7

Nr: 4 421



Dzięki, domyślnie ten player też tak niema, ale wystarczy zmienić parametr Over stretch z true na false player będzie zmniejszał obraz tak by się cały pojawił w oknie (true ucinało krawędzie).

Można jeszcze ustawić fil co spowoduje iż obraz zostanie wyświetlony po przeskalowaniu to naszego okna playera (co oczywiście okropnie wygląda jak oglądamy coś panoramicznego na 4:3). Oraz ostatnią możliwością jest none co spowoduje wyświetlenie obrazu w oryginalnej wielkości (pobrane z pliku video).

Więc dzięki, bo mnie naprowadziłeś na tą opcję i u mnie też to jest tylko pod nazwą "Stretch Movie"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 8 01 09 - 01:35
WebFan | Forum Komputerowe | Spotkania blogerów